Biokominki - biokominki

Jesteśmy firmą zajmującą się tworzeniem rzeczy pięknych, ocierających się o sztukę .W przygotowaniu jest strona internetowa z naszą pełną ofertą, na której znajdziecie Państwo wiele interesujących i nie powtarzalnych przedmiotów. Chcemy zaprezentować Państwu BIOKOMINEK „ BLACK ELK”.

Człowiek zawsze używał prawdziwego ognia tam gdzie mieszkał - odkąd nauczył się go ujarzmiać. Dzisiaj , kiedy większość mieszkań jest wyposażonych w normalną wentylację bez kanałów do odprowadzania spalin,  mamy BIOKOMINEK, którego nie trzeba podłączać do komina.

Nasz BIOKOMINEK jest wykonany z naturalnych materiałów, co podwyższa jego walory jakościowe i estetyczne. Jego główna część jest wykonana z polerowanej, bardzo twardej czarnej skały magmowej,  z terenów dzisiejszych Indii, z osadzonym w niej paleniskiem w postaci kasety, którą z dwóch stron zabezpieczają  żaroodporne szyby. Podstawa jest wykonana częściowo z drewna. Całość uzupełniają dekoracyjne kamienie przy palenisku.

Prosty montaż ogranicza się do włożenia kasety i dwóch szyb. BIOKOMINEK może nam służyć przez wiele, wiele lat. BIOKOMINEK wydziela również ciepło, może uzupełnić standardowe ogrzewanie – temperatura wzrasta już po kilku minutach. BIOKOMINEK posiada również inną cechę – działa jak nawilżacz,  ponieważ przy spalaniu wydziela się para wodna! Paliwem do spalania jest BioAlcohol L – bezwonny, nie wydziela dymu ani sadzy.

1litr spala się w czasie od 2 do 5 godzin, w zależności jak duży ustawimy otwór w kasecie ( w palenisku)a tym samym wysokość płomienia.

BIOKOMINEK to element niepowtarzalnej dekoracji Twojego mieszkania, biura, miejsca pracy – to ogień wokół którego z wielką przyjemnością zasiądzie rodzina, znajomi i przyjaciele.

UWAGA!!NIE DOLEWA SIĘ PALIWA PODCZAS PALENIA OGNIA W BIOKOMINKU !!!

Przedmiotem aukcji jest:

BIOKOMINEK ( jak na zdjęciach i w opisie)w skład, którego wchodzą : obudowa, kaseta, szyby, kamienie, klucz do kasety, 1 litr paliwa.

 

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
8
8
9
9
10
10
11
11
12
12
13
13
14
14
15
15
 
Pokaż # 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»
Strona 1 z 2